Ücretsiz Firma Ekle
Ahmet Çınar
(312) 353 58-66
(532) 775 69-40
Çamlıtepe Caddesi No: 40/A
Altındağ / Ankara

Firma Tasarımı

 

HAKKIMIZDA

    Şirketimiz,kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, müşterilerinin taleplerine en esnek şekilde cevap verebilmek için, geniş ve uzman bir kadro ile çalışmaya devam etmiş ve günden güne büyüyerek üretim kapasitesini arttırmıştır.

    Firmamız bu ilkelerinden ödün vermeksizin yenilikçi,fonksiyonel ve estetik tasarımlarla teknolejinin el verdiği en ileri ürünleri ve en yeni teknikler araştırarak ve kullanarak müşterilerine hizmek sunmak,firmamızın en önemli görevlerinden biridir. Firmamızın en büyük güvencesi müşteri memnuniyetidir.

    2003-2007 yılları arasında prestiji ve büyük hacimli bina inşaatlarında belirgin bir ilerleme göstererek Türkiye'nin birçok yerinde önemli projeleri,işçilik ve hizmet olarak sorunsuz tamamlamış bulunmaktadır.

    Bundan sonrada farklı olanı arayarak,daima en iyisini üreterek ve müşteri odaklı çalışarak,mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzde işimiz ve firmamızla ilgili, bu tarihten sonra gelişecek ve oluşacak olan her türlü kalite belgesine layık olarak ve temin ederek kalitemizi belgeleyerek yolumuza devam edeceğiz.